Ju jeni vizitori 4695413

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira vilë 4 katëshe
 • IMG_8081.JPG
  Full Screen
  • IMG_8081.JPG%1/17
  • IMG_8072.JPG%2/17
  • IMG_8080.JPG%3/17
  • IMG_8097.JPG%4/17
  • IMG_8085.JPG%5/17
  • IMG_8106.JPG%6/17
  • IMG_8109.JPG%7/17
  • IMG_8121.JPG%8/17
  • IMG_8124.JPG%9/17
  • IMG_8096.JPG%10/17
  • IMG_8095.JPG%11/17
  • IMG_8123.JPG%12/17
  • IMG_8130.JPG%13/17
  • IMG_8134.JPG%14/17
  • IMG_8259.JPG%15/17
  • IMG_8255.JPG%16/17
  • IMG_8257.JPG%17/17
  1/17
  IMG_8081.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring VIL_5
  • Dhomat gjumi: 7 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 600 m²
  • Condo cmim: 1 700 €
   • Per qira  1 700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira vilë 4 katëshe pas Ministrisë së Punëve të Jashtme. Vila është e përshtatshme për biznes ose banim.Në total ka 7 dhoma, 3 tualete, 3 ballkone, verandë dhe një garazh. Kati i fundit është open space. Vila është e pajisur me ashensor. Sipërfaqja totale e vilës është 600 m2. Qiraja mujore 1700€/muaj përfshirë taksat.Për një vizitë në pronë jeni i lutur të më kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 6
   • te gjitha dhomat 7
  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 600.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta