Ju jeni vizitori 4628970

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial me Qira tek Komuna e Parisit
 • 20160228_112925
  Full Screen
  • 20160228_112925%1/2
  • 20160228_112847%2/2
  1/2
  20160228_112925
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 211
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Zona e brendshme: 114 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te pallatit. Ka nje siperfaqe 114 m2, fasade xhami 10 m dhe eshte i pershtatshem per dyqan apo aktivitete te ndryshme.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 114.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta