Ju jeni vizitori 4585508

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament luksoz me qira
 • _ARP1301.JPG
  Full Screen
  • _ARP1301.JPG%1/21
  • _ARP1294.JPG%2/21
  • _ARP1428.JPG%3/21
  • _ARP1297.JPG%4/21
  • _ARP1414.JPG%5/21
  • _ARP1421.JPG%6/21
  • _ARP1293.JPG%7/21
  • _ARP1439.JPG%8/21
  • _ARP1338.JPG%9/21
  • _ARP1372.JPG%10/21
  • _ARP1380.JPG%11/21
  • _ARP1318.JPG%12/21
  • _ARP1406.JPG%13/21
  • _ARP1409.JPG%14/21
  • _ARP1284 (1).JPG%15/21
  • _ARP1285.JPG%16/21
  • _ARP1383.JPG%17/21
  • _ARP1386 (1).JPG%18/21
  • _ARP1404.JPG%19/21
  • _ARP1443.JPG%20/21
  • _ARP1444.JPG%21/21
  1/21
  _ARP1301.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 423
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish-Blloku, Rruga Perlat Rexhepi
  • Zona e brendshme: 190 m²
  • Mbulim zone: 190 m²
  • Zone toke: 210 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon, studio, garderobe e vecuar, 3 tualete dhe 1 ballkon.
  Kati i 2-te.
  I areduar ne menyre perfekte dhe bashkekohore.
  I shtruar me parket druri, dritare duroplast dopioxham, hidrosanitare dhe elektroshtepiake te markave me prestigjoze.
  Ne apartament eshte i instaluar sistemi i ngrohjes/ftohjes mitsubishi.
  Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.
  Cmimi i diskutueshem.
  Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 190.00 m²
   • Zone toke 210.00 m²
   • Zone interneti 190.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta