Ju jeni vizitori 4214046

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira ne bllok.
 • DSC_6162.JPG
  Full Screen
  • DSC_6162.JPG%1/9
  • DSC_6163.JPG%2/9
  • DSC_6164.JPG%3/9
  • DSC_6167.JPG%4/9
  • DSC_6173.JPG%5/9
  • DSC_6177.JPG%6/9
  • DSC_6180.JPG%7/9
  • DSC_6182.JPG%8/9
  • DSC_6174.JPG%9/9
  1/9
  DSC_6162.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 426
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
  • Zone toke: 110 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, kuzhine gatimi e ndare me vehte, 2 tualete dhe 2 ballkone.
  Pervcse opsionit per banim ofrohet dhe per ambiente zyre ne rastet e kontratave shume-vjecare.
  Pallati eshte i pajisur me 2 ashensore dhe me administrim te rregullt.
  Ju presim ta vizitojme sebashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone toke 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta