Ju jeni vizitori 4573552

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke per shitje ne Borsh
 • vendodhja ne harte
  Full Screen
  • vendodhja ne harte%1/2
  • IMG-20161104-WA0003%2/2
  1/2
  vendodhja ne harte
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 243
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Lukovë
  • Qytet: Lukovë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1.600 m²
  • Mbulim zone: 1.600 m²
  • Zone toke: 1.600 m²
   • per shitje 16.000.000Lek
 • Detajet e prones

  Shitet Toke me sip totale 1500 m2 me pamje nga deti Jon, ne nje nga zonat me turistike te rivieres Shqiptare ,Borshi është një fshat i madh dhe i bukur, ben pjese ne komunen e Lukovës, rrethi Sarandë.Borshi ka një popullsi mbi 2500 banorë. Fshati quhet ndyshe edhe perla e jugut. Aktualisht toka ne shitje eshte e pa shfrytezuar, ndodhet e vijen e pare dhe ka mundesi per investime te ndryshme. Per informacione me te detajuara na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 1600.00 m²
   • Zone toke 1600.00 m²
   • Zone interneti 1600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %