Ju jeni vizitori 4653953

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA NE RRUGEN E KAVAJES
 • 20160412_114437
  Full Screen
  • 20160412_114437%1/8
  • 20160412_114410%2/8
  • 20160412_114254%3/8
  • 20160412_114312%4/8
  • 20160412_114355%5/8
  • 20160412_114410%6/8
  • 20160412_114442%7/8
  • 20160412_114330%8/8
  1/8
  20160412_114437
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 213
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Stavri Themeli
  • Zona e brendshme: 170 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Ambjenit ka nje siperfaqje 170 m2 dhe ndodhet ne katin e pare buze rruge, e cila e ben kete ambjent lehtesisht te aksesueshem. Ky ambejt eshte perdorur me pare si Restorant por mund te shfrytezohet edhe si hapesire komerciale per ngritjen e aktiviteteve te ndryshme pasi zona eshte shume e aksesushme.

  Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 170.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta