Ju jeni vizitori 4653942

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet tokë në Lunder, me pamje nga Tirana.
 • IMG_8182.JPG
  Full Screen
  • IMG_8182.JPG%1/3
  • IMG_8184.JPG%2/3
  • IMG_8248.JPG%3/3
  1/3
  IMG_8182.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 7
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 7.000 m²
   • per shitje 560 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet tokë në kufirin Lundër-Farkë me siperfaqe nga 7000m2 deri ne 20'000 m2. Trualli ndodhet buzë rrugës, është i orientuar me pamje nga Tirana dhe është i përshtatshëm për kompleks vilash.
  Cmimi 80€/m2.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 7000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %