Ju jeni vizitori 4636756

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Komerciale per shitje ne zonen e Bllokut
 • 20160316_112250
  Full Screen
  • 20160316_112250%1/1
  1/1
  20160316_112250
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 328
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 26,70 m²
  • Mbulim zone: 26,70 m²
   • per shitje 93 500 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per shitje, kati i pare i nje godine dykateshe, ne nje zone shume te kerkuar dhe te populluar te Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 26.7 m2. Akses te menjehershem ne rruge kryesore. Aktualisht eshte e dhene me qira. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 26.70 m²
   • Zone interneti 26.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %