Ju jeni vizitori 4181403

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA AMBIENT MULTIFUNKSIONAL
 • 20160411_133529
  Full Screen
  • 20160411_133529%1/2
  • 1460375377705%2/2
  1/2
  20160411_133529
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 5
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Henrik Lacaj me Rr : "Loni Ligori"
  • Zona e brendshme: 103 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ambienti eshte me nje siperfaqe 103 m2, i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ambienti eshte me fasade xhami. Mund te behet dhe nje ndarje me xham mespermes objektit per te krijuar nje ambient ndares, ne varesi te qellimit te perdorimit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 103.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta