Ju jeni vizitori 4692549

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 tek Fresku
 • 20160412_125539 - Copy
  Full Screen
  • 20160412_125539 - Copy%1/16
  • 20160412_125512 - Copy%2/16
  • 20160412_125504 - Copy%3/16
  • 20160412_125532 - Copy%4/16
  • 20160412_132256%5/16
  • 20160412_125602 - Copy%6/16
  • 20160412_125546%7/16
  • 20160412_125612 - Copy%8/16
  • 20160412_125628 - Copy%9/16
  • 20160412_125652 - Copy%10/16
  • 20160412_125901%11/16
  • 20160412_125842%12/16
  • 20160412_125724%13/16
  • 20160412_130012 - Copy%14/16
  • 20160412_130041 - Copy%15/16
  • 20160412_130157%16/16
  1/16
  20160412_125539 - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 441
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Fresku
  • Mbulim zone: 107 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Super apartament i organizuar ne 1 kuzhine+ dhome ndenje, 2 dhoma gjumi ,2 tualete ,1 ballkon, 1 depo .Apartamenti ka nje organizim shume ( te gjitha punimet elektrike dhe idraulike i kame materiale cilesore ,Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar me mobilje shume te bukura ,moberne, komode dhe cilesore ( javatrice ,lavastovilje, kondisjoner ekonomik ,etj. Apartamenti ka orjentim lindje ,ndodhet ne katin e 3 me ashensor. Apartamenti ndodhet shume afer rruges kryesore dhe transpertit publik.Ne cmim perfshihet dhe posi i parkimin per 2 makina. Apartamenti zoteron certifikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Resilda Kalia
  Telefone: +355694050030
  email: info@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %