Ju jeni vizitori 4697297

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1, Ne Bulevardin "Bill klinton", 50 m mbi Unazen e Madhe
 • 6
  Full Screen
  • 6%1/2
  • 2%2/2
  1/2
  6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 8
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi “Bill Klinton", 50 m mbi unazen e madhe, Komuna Farke
  • Zona e brendshme: 52,20 m²
  • Mbulim zone: 60,60 m²
   • per shitje 42 420 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament me siperfaqe te pergjithshme ndertimi 60.6 m2. Ndodhet ne katin e pare teknik, Orientimi i ambientit eshte nga jug/perendimi, organizimi i brendshem eshte 1+1, me siperfaqe 52.2m2, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon i vogel, salloni eshte me siperfaqe te madhe dhe kuzhina eshte e integruar ne te.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %