Ju jeni vizitori 4675267

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » TOKE PER SHITJE 6100 m2, PERBALLE TOP CHANNEL
Ekskluzive
 • IMAG0365
  Full Screen
  • IMAG0365%1/4
  • IMAG0360%2/4
  • IMAG0362%3/4
  • IMAG0364%4/4
  1/4
  IMAG0365
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 9
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Mezez Koder , perballe Top Channel ne krah te Liqenit te Mezezit.
  • Zona e brendshme: 6.100 m²
  • Zone toke: 6.100 m²
   • per shitje 366 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke/ar 6100 m katror ne Koder Mezez, perballe Top Channel afer Liqenit Mezez,ka prane nje fabrike riciklimi ,rruga eshte e shtruar deri ne afersi te prones , tensioni i larte , kanalizimet e ujrave te zeza dhe te bardha jane te sistemuara si zone
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone toke 6100.00 m²
   • Zone interneti 6100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %