Ju jeni vizitori 4593767

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » VILE PER SHITJE PRANE SHKOLLES 'BAJRAM CURRI'
 • vila perpara.PNG
  Full Screen
  • vila perpara.PNG%1/18
  • P1010153.JPG%2/18
  • P1010164.JPG%3/18
  • P1010144.JPG%4/18
  • P1010147.JPG%5/18
  • P1010126.JPG%6/18
  • P1010124.JPG%7/18
  • P1010125.JPG%8/18
  • P1010135.JPG%9/18
  • P1010122.JPG%10/18
  • P1010137.JPG%11/18
  • P1010129.JPG%12/18
  • P1010119.JPG%13/18
  • P1010120.JPG%14/18
  • P1010121.JPG%15/18
  • P1010145.JPG%16/18
  • P1010150.JPG%17/18
  • P1010160.JPG%18/18
  1/18
  vila perpara.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 16
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Bashkuar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Niko Avrami" afer shkolles "Bajram Curri "
  • Zona e brendshme: 272 m²
  • Mbulim zone: 272 m²
  • Zone toke: 340 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Vile 2-kateshe e cila ndodhet ne nje zone mjaft te mire te Tiranes ,me akses te lehte ne te gjitha sherbimet publike ,pasi ndodhet ngjitur me shkollen ,prane QSUT ,afer me 'Rrugen e Dibres '.Vila eshte e organizuar ne kete menyre :Kati 1 ka 3 dhoma gjumi + 1 dhome ndenje me kuzhine +1 banjo +1 korridor dhe nje verande te madhe .Edhe Kati 2 eshte i organizuar ne te njejten menyre por njera dhome gjumi eshte pershtatur per dhome studimi + dhe studio muzike .Ka nje panorame te bukur me nje hapesire te gjelbert perpara si dhe vend te mjaftueshem per parkim brenda oborrit.Vila shitet e mobiluar .Eshte e pajisur me certifikate pronesie .Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 272.00 m²
   • Zone toke 340.00 m²
   • Zone interneti 272.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %