Ju jeni vizitori 4593676

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1+1
 • foto 7
  Full Screen
  • foto 7%1/6
  • foto 3%2/6
  • foto 8%3/6
  • foto 9%4/6
  • foto 5%5/6
  • foto 6%6/6
  1/6
  foto 7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 850
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 69 m²
   • per shitje 69 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i ndodhur ne nje pallat ekzistues buze Rruges se Durresit.
  Me nje siperfaqe 69 m2, me hipoteke apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
  Jeni te lutur te na kontaktoni per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 69.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %