Ju jeni vizitori 4695505

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 2015-04-13 10.29.19
  Full Screen
  • 2015-04-13 10.29.19%1/6
  • 2015-04-13 10.29.37%2/6
  • 2015-04-13 10.29.52%3/6
  • 2015-04-13 10.30.31%4/6
  • 2015-04-13 10.30.42%5/6
  • 2015-04-13 10.30.47%6/6
  1/6
  2015-04-13 10.29.19
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 332
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Profarma
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Xhanfize Keko
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje ndertim ekzistues. Apartamenti eshte i restauruar, me nje organizim te brendshem nje sallon, dy dhoma gjumi dhe tualet. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %