Ju jeni vizitori 4193725

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial Zogu i Zi
 • IMG_20160415_152105
  Full Screen
  • IMG_20160415_152105%1/2
  • IMG_20160415_152035%2/2
  1/2
  IMG_20160415_152105
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 103
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Zogu i Zi
  • Zona e brendshme: 42 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
   • per shitje 64 500 €
 • Detajet e prones

  Te Zogu i Zi ne fillim te rruges Don Bosko ne katin e 2 shitet nje ambjent Komercial . Ambjenti eshte me hipoteke , me pamje nga rruga dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme . Cmimi eshte okazion duke e krahasuar me cmimet e zones .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 42.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %