Ju jeni vizitori 4182217

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT PER SHITJE 2+1, TEK "UNAZA E RE"
 • Planimetri
  Full Screen
  • Planimetri%1/5
  • IMG-20160419-WA0015%2/5
  • IMG-20160419-WA0016%3/5
  • IMG-20160419-WA0020%4/5
  • IMG-20160419-WA0022%5/5
  1/5
  Planimetri
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 20
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Spiro Ploqi"
  • Mbulim zone: 127 m²
   • per shitje 72 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 tek Unaza e Re në rrugën 'Spiro Floqi'. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte të një pallati të ri. Punime shumë cilësore dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, një tualet, një dhomë tharje dhe një ballkon me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ka dritare me dopio xham, grila dhe parket. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 127 m2. Apartamenti disponon Kontratë Pronësie dhe eshte ne proçes Hipotekimi. Orientimi është Jug -Lindje.

  Per nje vzite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 127.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %