Ju jeni vizitori 4615372

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet ambient me qera per zyra te Ekspozita
 • DSC06623.JPG
  Full Screen
  • DSC06623.JPG%1/1
  1/1
  DSC06623.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 122
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Gergj Fishta
  • Zona e brendshme: 29 m²
  • Mbulim zone: 29 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepen zyra me qera ne Blv.Gjergj fishta buze rruges kryesore ne katin e dyte te nje pallati shume cilesor.Keto zyra jane te perbera njera prej 20 m2 dhe tjetra prej 9 m2.Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 29.00 m²
   • Zone interneti 29.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta