Ju jeni vizitori 4677032

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Shitet dyqan ne Rr. Kavajes
 • Screenshot_2016-04-16-12-14-16-1
  Full Screen
  • Screenshot_2016-04-16-12-14-16-1%1/1
  1/1
  Screenshot_2016-04-16-12-14-16-1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 445
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Pallati me shigjeta
  • Zona e brendshme: 159 m²
  • Mbulim zone: 159 m²
   • per shitje 190 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan me siperfaqe 159m2 ne rrugen e Kavajes. I pozicionuar buze rruges kryesore, dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Pozicioni i prones eshte nga me te favorshmit ne Kryeqytet per levizshmerine e larte dhe per faktin se kjo Rruge te lidh me te gjitha zonat e tjera te rendesishme te Tiranes. Aktualisht eshte ne gjendje pune, i dhene me qira. I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume detaje ju ftojm per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 159.00 m²
   • Zone interneti 159.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %