Ju jeni vizitori 4615430

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE "CASA ITALIA"
 • Ap 5_kati tip-Rr. Pavaresia
  Full Screen
  • Ap 5_kati tip-Rr. Pavaresia%1/1
  1/1
  Ap 5_kati tip-Rr. Pavaresia
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 31
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Pavaresia", 500 m nga Sheshi "Shqiponja"
  • Zona e brendshme: 88,30 m²
  • Mbulim zone: 100,60 m²
   • per shitje 57 350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka nje organizim te brendshem 2+1, me nje sallon te madh dhe kuzhine te integruar ne te, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kompleksi i banimit eshte me 7-9 kate dhe 2 kate parkim nentokesor.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.60 m²
   • Zone interneti 88.30 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %