Ju jeni vizitori 4694115

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1, PRANE "CASA ITALIA"
 • Ap 5B_kati 3-Rr. Pavaresia
  Full Screen
  • Ap 5B_kati 3-Rr. Pavaresia%1/1
  1/1
  Ap 5B_kati 3-Rr. Pavaresia
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 35
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Pavaresia", 500 m nga Sheshi "Shqiponja"
  • Zona e brendshme: 50,30 m²
  • Mbulim zone: 58,60 m²
   • per shitje 33 400 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka nje organizim te brendshem 1+1, me nje sallon dhe kuzhine te integruar ne te, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e trete. Kompleksi eshte me 7-9 kate dhe 2 kate parkim nentokesor.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 58.60 m²
   • Zone interneti 50.30 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %