Ju jeni vizitori 4600604

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje/qira prane Nobis
 • 8.JPG
  Full Screen
  • 8.JPG%1/9
  • 7.JPG%2/9
  • 4.JPG%3/9
  • 11.JPG%4/9
  • 3.JPG%5/9
  • 1.JPG%6/9
  • 2.JPG%7/9
  • 6.JPG%8/9
  • 10.JPG%9/9
  1/9
  8.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 450
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri,prane NOBIS.
  • Zona e brendshme: 121 m²
  • Mbulim zone: 135 m²
   • per shitje 210 000 €
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane Liqenit te Tiranes, zone kjo e karakterizuar nga qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katet e larta te pallatit me nje pamje te bukur qe te ofron zona. Totalisht i mobiluar. Per me shume detaje rreth prones ju lutem me telefononi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 135.00 m²
   • Zone interneti 121.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %