Ju jeni vizitori 4638596

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » VILE PER QIRA PRANE SHESHIT "SHQIPONJA "
 • IMG_8651
  Full Screen
  • IMG_8651%1/25
  • IMG_8644%2/25
  • IMG_8646%3/25
  • IMG_8645%4/25
  • IMG_8657%5/25
  • IMG_8650%6/25
  • IMG_8599%7/25
  • IMG_8602%8/25
  • IMG_8607%9/25
  • IMG_8608%10/25
  • IMG_8611%11/25
  • IMG_8661%12/25
  • IMG_8623%13/25
  • IMG_8613%14/25
  • IMG_8631%15/25
  • IMG_8641%16/25
  • IMG_8620%17/25
  • IMG_8624%18/25
  • IMG_8616%19/25
  • IMG_8604%20/25
  • IMG_8606%21/25
  • IMG_8605%22/25
  • IMG_8603%23/25
  • IMG_8654%24/25
  • IMG_8665%25/25
  1/25
  IMG_8651
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 44
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga : "28 Nentori "
  • Zona e brendshme: 600 m²
  • Mbulim zone: 600 m²
  • Zone toke: 1.500 m²
   • Per qira  4 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje nder vilat me te bukura ne qytetin e Tiranes .Vila ndodhet ngjitur me rrugen kryesore ne zonen industriale .Ka nje siperfaqe ndertimi prej 600 m2 .Destinacioni i perdorimit eshte multifunksional ,ku me se miri mund te perdoret si ambient per ambasada ,per kazino ,restorant ,ambiente akademike ,call center etj .Eshte e pajisur me zyra te brendshme dhe te jashtme ,dhe me nje oborr shume funksional .Vila mund te jepet e gjitha me qira ose e ndare me kate.Kati 1 ka 2 zyra + 1 kuzhine moderne +1 banje + korridor dhe shkallet e brendshme .Kati 2 ka 2 sallone + 1 dhome gjumi +1 banje + ballkon te madh dhe korridor .Vila jepet e pa mobiluar .Eshte e rrethuar nga nje oaz i gjelbert me nje pamje shume piktoreske dhe çlodhese .Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 5
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 600.00 m²
   • Zone toke 1500.00 m²
   • Zone interneti 600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta