Ju jeni vizitori 4124780

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT PER SHITJE 1+1 NE UNAZEN E RE
 • Planimetri 1
  Full Screen
  • Planimetri 1%1/2
  • Planimetri 2%2/2
  1/2
  Planimetri 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 45
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re ,Rruga "Teodor Keko ", pas ALPHA BANK"
  • Zona e brendshme: 60,65 m²
  • Mbulim zone: 68,65 m²
   • per shitje 34 400 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 1+1 me siparfaqe 68.65 m2 tek Unaza e Re ,Rruga ' Teodor Keko ', pas ALPHA BANK.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje ,nje guzhine ,nje dhome gjumi ,tualet dhe nje ballkon
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 68.65 m²
   • Zone interneti 60.65 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %