Ju jeni vizitori 4582055

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Studio me qera sezonale
 • see view
  Full Screen
  • see view%1/4
  • %2/4
  • %3/4
  • %4/4
  1/4
  see view
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 151
  • Tipi i prones: Studio
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 52 m²
   • Per qira  660 €
 • Detajet e prones

  Jepen studio me qera sezonale ne nje nder rruget dhe vendet me te preferuara te qytetit .
  Jane te mobiluara me pamje nga deti , shume afer detit dhe ndodhen ne nje objekt luksoz me punime shume cilesore.
  Gjithashtu objekti ku ndodhen disponon edhe nje pishine e cila eshte funksionale.
  Cmimi ndryshon ne baze te muajve perkates gjat sezonit te veres.
  Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 52.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta