Ju jeni vizitori 4694167

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA KAPANON PRANE DOGANES
 • IMG_20160419_141238
  Full Screen
  • IMG_20160419_141238%1/1
  1/1
  IMG_20160419_141238
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 47
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 500 m²
   • Per qira  1 300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira kapanon me nje siperfaqe 500 m2 i pershtatashem per aktivitete te ndryshme si per mobilieri ,punime hekuri ,si magazine apo cdo aktivitet tjeter qe kerkon siperfaqe te madhe.Ndodhet prane rruges kryesore çka ofron nje facilitet te jashtezakonshem per operacionet e nje biznesi .Ndodhet prane rrjetit te ujesjellesit ,rrjetit elektrik ,autostrades dhe rrjetit te kanalizimeve .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta