Ju jeni vizitori 4678100

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne rr.Prenk Bib Doda blloku Vasil Shanto
 • DSC06715.JPG
  Full Screen
  • DSC06715.JPG%1/19
  • DSC06716.JPG%2/19
  • DSC06713.JPG%3/19
  • DSC06788 - Copy.JPG%4/19
  • DSC06792.JPG%5/19
  • DSC06790.JPG%6/19
  • DSC06791.JPG%7/19
  • DSC06794.JPG%8/19
  • DSC06795.JPG%9/19
  • DSC06798.JPG%10/19
  • DSC06800.JPG%11/19
  • DSC06803.JPG%12/19
  • DSC06802.JPG%13/19
  • DSC06804.JPG%14/19
  • DSC06807.JPG%15/19
  • DSC06811.JPG%16/19
  • DSC06813.JPG%17/19
  • DSC06815.JPG%18/19
  • DSC06814.JPG%19/19
  1/19
  DSC06715.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 126
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Prenk Bib Doda blloku Vasil Shanto
  • Zona e brendshme: 137 m²
  • Mbulim zone: 137 m²
   • per shitje 165 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne bllokun Vasil Shanto. Apartamenti eshte 137 m2 dhe eshte i perbere nga 2 sallone, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 depo dhe nje ballkonme shume hapesire. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare, rrethohet nga gjelberimi dhe perben nje mundesi te mire per biznes, si dhe disponon certifikate pronesie. Nxitoni per te bere tuajin kete apartament, kontaktoni tani!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 137.00 m²
   • Zone interneti 137.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %