Ju jeni vizitori 4695397

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial per Qira ne Rrugen e Kavajes
 • IMG_9741
  Full Screen
  • IMG_9741%1/1
  1/1
  IMG_9741
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 224
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 75 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial me qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Ambjenti ka siperfaqe 75m2 dhe ndodhet ne katin perdhe me fasade xhami. Eshte openspace buze rruge. Ky ambjent eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, agjensi turistike, butik etj.

  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta