Ju jeni vizitori 4606743

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILE 2 KATESHE TEK GJIRI I LAZIT
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/1
  1/1
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 59
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 174,90 m²
  • Mbulim zone: 228,30 m²
  • Zone toke: 590 m²
   • per shitje 277 320 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vilë dy katëshe në Gjirin e Lalëzit, me sipërfaqe të brendshme 228.3 metra katrorë dhe sipërfaqe rreth vilës 590 metra katrorë. Gjithçka mund të gjeni këtu, duke filluar që nga estetika urbane dhe arkitektonike, funksionaliteti i brendshëm dhe relaksi total që të ofron deti dhe ajri i pastër. Mos e humbisni mundësinë për të qenë pjesë e këtij kompleksi unik. Në katin e parë te vilës kemi një dhomë gjumi, një sallon, një tualet dhe një verandë. Në katin e dytë kemi 3 dhoma gjumi, 2 tualete,një verandë dhe një ballkon. Kompleksi në të cilën ndodhet vila është në ndërtim e sipër. Na kontaktoni për informacione të mëtejshme.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 228.30 m²
   • Zone toke 590.00 m²
   • Zone interneti 174.90 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %