Ju jeni vizitori 4572771

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Klinike Dentare ne Shitje tek Unaza e Re
 • IMG-20160421-WA0008
  Full Screen
  • IMG-20160421-WA0008%1/7
  • IMG-20160421-WA0003%2/7
  • IMG-20160421-WA0002%3/7
  • IMG-20160421-WA0004%4/7
  • IMG-20160421-WA0005%5/7
  • IMG-20160421-WA0006%6/7
  • IMG-20160421-WA0009%7/7
  1/7
  IMG-20160421-WA0008
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 226
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 30 m²
  • Mbulim zone: 30 m²
   • per shitje 58 000 €
 • Detajet e prones

  Klinike Dentare ne Shitje ne zonen e Unazes se Re. Ambjenti ka nje siperfaqje 30 m2 dhe eshte i organizuar ne dy ambjente ku njera sherben si ambjent pritje te klienteve dhe ambjenti tjeter eshte ambjenti i punes. Ka nje pozicionim mjaft te mire, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me fasade xhami. Klinika eshte e kompletuar, ka pajisje teper moderne te koheve te fundit. Biznesi ka nje klientele te rregullt.Ky ambjent eshte nje mundesi shume e mire investimi.
  Ambjenit disponon Certifikate Pronesie.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 30.00 m²
   • Zone interneti 30.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %