Ju jeni vizitori 4692563

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE GARDES
 • IMG_2106.JPG
  Full Screen
  • IMG_2106.JPG%1/15
  • IMG_2103.JPG%2/15
  • IMG_2101 - Copy.JPG%3/15
  • IMG_2100.JPG%4/15
  • IMG_2109.JPG%5/15
  • IMG_2098 - Copy.JPG%6/15
  • IMG_2099.JPG%7/15
  • IMG_2107.JPG%8/15
  • IMG_2105 - Copy.JPG%9/15
  • IMG_2111.JPG%10/15
  • IMG_2116.JPG%11/15
  • IMG_2113.JPG%12/15
  • IMG_2112.JPG%13/15
  • IMG_2121.JPG%14/15
  • IMG_2128.JPG%15/15
  1/15
  IMG_2106.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 60
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Vaso Pasha", Prane Fak.Juridik, Tirane
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qira prane Gardes te Republikes. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 150 m2 dhe ndodhet ne katin e siperm te nje pallati ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Pallat i sigurt dhe komod. I organizuar ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i arreduar ne menyre moderne. Apartamenti ka brenda cmimit Administrimin,Garazhdin,dhe pastrimin nje here ne jave. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Tualete 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
   • planimetria 150.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta