Ju jeni vizitori 4695448

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje
 • 20160421_103117
  Full Screen
  • 20160421_103117%1/11
  • 20160421_105216%2/11
  • 20160421_103127%3/11
  • 20160421_102959%4/11
  • 20160421_103038%5/11
  • 20160421_103022%6/11
  • 20160421_103008%7/11
  • 20160421_103108%8/11
  • 20160421_103218%9/11
  • 20160421_103252%10/11
  • 20160421_103242%11/11
  1/11
  20160421_103117
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 338
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: Ministria e Mjedisit
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 170 m²
   • per shitje 549 900 €
 • Detajet e prones

  Vile per shitje me arkitekture te vjeter ndertimi tek Ministria e Mjedisit me njolle ndertimi 150 m2 si dhe 170 m2 oborr me peme frutore dhe te gjelberuar.Vila eshte e organizuar nga kater dhoma nje tualet eshte e pa restauruar por mund te sherbeje si restorant,winebar,piceri, hostel, pasi ka te shfrytezueshme oborrin, taracen e cila lidhet bukur me shkalle me vilen si edhe bodrumin me siperfaqe 150 m2. Per ta bere tuajen dhe nje mundesi shume e mire per investim mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 170.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %