Ju jeni vizitori 4640230

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane Kompleksit Kristal
 • DSC_1561.JPG
  Full Screen
  • DSC_1561.JPG%1/7
  • DSC_0085.JPG%2/7
  • DSC_1565.JPG%3/7
  • DSC_1568.JPG%4/7
  • DSC_1577.JPG%5/7
  • DSC_1573.JPG%6/7
  • DSC_1571.JPG%7/7
  1/7
  DSC_1561.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 452
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Shkelqim Fusha prane Kristal Center
  • Zona e brendshme: 96 m²
  • Mbulim zone: 116 m²
  • Condo cmim: 7 €
   • per shitje 76 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane Kompleksit Kristal .Ambjenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket , 2 dhoma gjumi dhe ambjent gatimi te perbashket , 2 banja dhe nje verande e bollshme me orjentim jug lindje Aprtamenti eshte i gjithi i ndricuar me drite natyrale dhe me akses te menjehershem ne rruge kryesore . Vetem 15 min nga parku i liqenit dhe shume afer qendres Kristal . Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.00 m²
   • Zone interneti 96.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %