Ju jeni vizitori 4575122

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT, KASHAR
 • IMG_5628.JPG
  Full Screen
  • IMG_5628.JPG%1/2
  • Ne shitje-p2%2/2
  1/2
  IMG_5628.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 64
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberisht, Kashar
  • Zona e brendshme: 104,60 m²
  • Mbulim zone: 119,80 m²
   • per shitje 55 700 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 sallon ndejtje me guzhine dhe dy ballkone. Kati i tete me ashensor. Apartamenti ka hapesira te bollshme per nje arredim komod.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 119.80 m²
   • Zone interneti 104.60 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %