Ju jeni vizitori 4676861

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje prane Tirana Bank
 • IMG_8596.JPG
  Full Screen
  • IMG_8596.JPG%1/4
  • IMG_8602.JPG%2/4
  • IMG_8600.JPG%3/4
  • IMG_8606.JPG%4/4
  1/4
  IMG_8596.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 18
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga ''Teodor Keko''
  • Mbulim zone: 114 m²
  • Condo cmim: 63 000 €
   • per shitje 63 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallat shume prane rruges kryesore. Apartamenti eshte i organizuar me nje ambjent gatimi+ndenje, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi nga lindja,sheh nga rruga kryesore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 114.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %