Ju jeni vizitori 4158696

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET DYQAN NE RRUGEN KRYESORE, UNAZA E RE
 • Foto1
  Full Screen
  • Foto1%1/2
  • Dyqan. 2 - 89 m2%2/2
  1/2
  Foto1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 70
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Teodor Keko",Prane OZONE,Unaza e Re .
  • Zona e brendshme: 89,22 m²
   • per shitje 267 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan ne rruge kryesore me nje vizibilitet te larte. Dyqani eshte i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati me punime cilesore dhe eshte i pajisur me nje tualet. Ambienti mund te perdoret per biznese te ndryshme. Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 89.22 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %