Ju jeni vizitori 4628976

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET 2+1 TEK ISH-FUASHA E AVIACIONIT, TIRANE
 • 2+1 FUSHA 88.4 M2
  Full Screen
  • 2+1 FUSHA 88.4 M2%1/1
  1/1
  2+1 FUSHA 88.4 M2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 76
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fusha e Aviacionit
  • zone: - - -
  • Adresa: FUSHA E AVIACIONIT, TIRANE
  • Zona e brendshme: 75,90 m²
  • Mbulim zone: 88,40 m²
   • per shitje 72 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek ish-Fusha e Aviacionit, Tirane. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndejtje me guzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone per secilen nga dhomat e gjumit. Hapesira eshte konceptuar mjaftueshem per stilim dhe arredim komod. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te banimit. Objekti ka edhe 2 kate parkim nentoke. Zone e qete dhe e urbanizuar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 88.40 m²
   • Zone interneti 75.90 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %