Ju jeni vizitori 4572638

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET 1+1 TEK ISH-FUSHA E AVIACIONIT
 • 1+1 FUSHA 57.7 M2
  Full Screen
  • 1+1 FUSHA 57.7 M2%1/1
  1/1
  1+1 FUSHA 57.7 M2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 74
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fusha e Aviacionit
  • zone: - - -
  • Adresa: FUSHA E AVIACIONIT, TIRANE
  • Zona e brendshme: 49,50 m²
  • Mbulim zone: 57,70 m²
   • per shitje 47 350 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 tek ish-Fusha e Aviacionit, Tirane. Apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, 1 sallon ndejtje me guzhine, 1 tualet dhe ballkon. Hapesire e bollshme per stilim dhe arredim komod. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te banimit. Objekti ka edhe 2 kate parkim nentoke. Zone e qete dhe e urbanizuar.

  Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 57.70 m²
   • Zone interneti 49.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %