Ju jeni vizitori 4692515

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • IMG-20160423-WA0010
  Full Screen
  • IMG-20160423-WA0010%1/6
  • IMG-20160423-WA0005%2/6
  • IMG-20160423-WA0007%3/6
  • IMG-20160423-WA0008%4/6
  • IMG-20160423-WA0011%5/6
  • IMG-20160423-WA0006%6/6
  1/6
  IMG-20160423-WA0010
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 454
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Hotel "Pameba"
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Golemit dhe eshte buz rruges kryesore.
  Ka nje organizim te brendshem prej 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me hapsire gatime dhe 1 tualet.
  Orientimin e ka nga perendimi me pamje nga vija bregdetare. Me dokumenta te rregullta hipotekore.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %