Ju jeni vizitori 4688170

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira dyqan
 • IMG_20160425_142253
  Full Screen
  • IMG_20160425_142253%1/2
  • IMG_20160425_142303%2/2
  1/2
  IMG_20160425_142253
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 455
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa:  Perball "Farit" tek liqeni i tiranes.
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • Per qira  330 €
 • Detajet e prones

  Hapsire komerciale per aktivitete te ndryshme si klinik dentare, zyra, market etj.
  Siperfaqja prej 70 m2 eshte e gjitha open space dhe mund te organizohet sipas kerkesave te aktivitetit.
  Me akses direkt ne rrugen kryesor
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta