Ju jeni vizitori 4640187

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient me qira prane Piramides
 • DSC_6504.JPG
  Full Screen
  • DSC_6504.JPG%1/10
  • DSC_6501.JPG%2/10
  • DSC_6492.JPG%3/10
  • DSC_6491.JPG%4/10
  • DSC_6494.JPG%5/10
  • DSC_6498.JPG%6/10
  • DSC_6497.JPG%7/10
  • DSC_6500.JPG%8/10
  • DSC_6499.JPG%9/10
  • DSC_6495.JPG%10/10
  1/10
  DSC_6504.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 536
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ndodhet ne katin e dyte me nje siperfaqe 120 m2. I orgnaizuar ne 1 sallon te madh, 3 dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon te mbyllur. Cdo dhome eshte pajiur me kondicionere. Ka funksionuar per kohe te gjate si klinike. Mund te riperdoret per klinike, laborator dentar apo zyra te ndryshme. Vendodhja e ben teper te aksesueshem ambientin. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta