Ju jeni vizitori 4695523

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 prane Hotel 'Mondial'
 • DSC00353.JPG
  Full Screen
  • DSC00353.JPG%1/8
  • DSC00352.JPG%2/8
  • DSC00350.JPG%3/8
  • DSC00351.JPG%4/8
  • DSC00355.JPG%5/8
  • DSC00356.JPG%6/8
  • DSC00357.JPG%7/8
  • DSC00359.JPG%8/8
  1/8
  DSC00353.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 204
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100,20 m²
   • per shitje 89 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 prane Hotel 'Mondial', te rr.Ndre Mjeda, me certifikate te rregult pronesie.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit, dhe ndertimet jane cilesore, me dopio xham, grille persiane, hidroizoluar brenda dhe jashte.
  Per detaje te metejshme ju mireprese te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %