Ju jeni vizitori 4170923

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet fabrike perpunimi mermeri Ne gjendje pune.
 • DSC00562.JPG
  Full Screen
  • DSC00562.JPG%1/9
  • DSC01074.JPG%2/9
  • DSC00872.JPG%3/9
  • DSC00563.JPG%4/9
  • DSC01066.JPG%5/9
  • DSC01075.JPG%6/9
  • DSC01067.JPG%7/9
  • DSC00873.JPG%8/9
  • DSC00874.JPG%9/9
  1/9
  DSC00562.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 259
  • Tipi i prones: Industri
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 2.095 m²
  • Mbulim zone: 2.095 m²
  • Zone toke: 2.095 m²
   • per shitje 700 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet fabrtike perpunimi mermeri, bashke me ambientin e magazinave dhe truallin. Ambienti eshte i pajisur me certifikate te rregullte pronesie dhe per ndertimin. Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe te gjitha paisjet funksionale. Ndodhet ne zonen industriale te Tiranes. Per cdo informacion me shume na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 2095.00 m²
   • Zone toke 2095.00 m²
   • Zone interneti 2095.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %