Ju jeni vizitori 4186641

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per qira
 • 12939699_10153690968574296_1269813488_n
  Full Screen
  • 12939699_10153690968574296_1269813488_n%1/11
  • 12966051_10153690968309296_441434228_n%2/11
  • 12939100_10153690968829296_1463315684_n%3/11
  • 12966803_10153690969499296_613944494_n%4/11
  • 12968679_10153690969704296_1248963169_n%5/11
  • 12969372_10153690968384296_1967939272_n%6/11
  • 12969435_10153690969269296_916858668_n%7/11
  • 12980498_10153690969444296_2011662147_n%8/11
  • 12980574_10153690969219296_512432848_n%9/11
  • 12980599_10153690969644296_228414850_n%10/11
  • 12988198_10153690968914296_1806603877_n%11/11
  1/11
  12939699_10153690968574296_1269813488_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 342
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 330 m²
  • Mbulim zone: 330 m²
   • Per qira  3 450 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient me qira, shume i pershtatshem per zyra, vendosur ne nje nga zonat me te preferuara dhe me frenkuetim shume te larte. Organizohet nga dhjete dhoma ku secila ka hapsire te konsiderueshme dhe nga tre tualete. Ndodhet ne rruge kryesore. Ambjenti mund te ndahet lehtesisht ne dy pjese, ku secila ka siperfaqe 164m2, pasi jane te bashkuara dy ambjente se bashku. Per me shune informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 8
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 330.00 m²
   • Zone interneti 330.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erjola Nushi
  Telefone: +355686045147
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta