Ju jeni vizitori 4615549

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Ambient Komercial tek Stadiumi Qemal Stafa
 • 13101413_10207624208221718_1587991820_n
  Full Screen
  • 13101413_10207624208221718_1587991820_n%1/4
  • 13016688_10207546460678078_1177151568_o%2/4
  • 13000558_10207546460438072_1296716730_o%3/4
  • 13023283_10207546461198091_1479015836_n%4/4
  1/4
  13101413_10207624208221718_1587991820_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 360
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 88 m²
   • per shitje 349 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial ne nje nga zonat me te shtrenjta te Tiranes, prane Stadiumit Qemal Stafa. Ambienti ka nje siperfaqe prej 88 m2 (me certifikate pronesie). Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi,sepse ndodhet buze rruge, me fasade te konsiderueshme dhe pamje shume te mire. Ambienti momentalisht eshte ne gjendje pune. Per nje vizite ne ambient mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 88.00 m²
   • Zone interneti 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %