Ju jeni vizitori 4575100

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitert apartament me hipotek te Stadiumi Dinamo
 • 20160426_132339
  Full Screen
  • 20160426_132339%1/9
  • 20160426_132223%2/9
  • 20160426_133826%3/9
  • 20160426_132128%4/9
  • 20160426_132146%5/9
  • 20160426_132302%6/9
  • 20160426_132417%7/9
  • 20160426_132436%8/9
  • 20160426_132615%9/9
  1/9
  20160426_132339
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 136
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Pjeter Bogdani
  • Zona e brendshme: 86 m²
  • Mbulim zone: 86 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje shume prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te, perbehet nga 1 holl i madh dhe 2 dhoma gjumi, ka 1 tualet si dhe ballkon. Prona disponon dhe 3 kondicionere, secila ne cdo dhome, ka kuzhine te vecuar dhe orjentim veri-jug. Shitet e mobiluar dhe ka nje siperfaqe prej 86 m2. Per me teper detaje dhe nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 86.00 m²
   • Zone interneti 86.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %