Ju jeni vizitori 4614423

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall
 • DSC06755.JPG
  Full Screen
  • DSC06755.JPG%1/2
  • DSC06752.JPG%2/2
  1/2
  DSC06755.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 131
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Pasho Hysa
  • Zone toke: 300 m²
   • per shitje 36 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne nje nga zonat me te qeta ne tirane.Trualli prej 300 m2 ndodhet ne zonen e Ali Demit ne Rr.Pasho Hysa dhe disponon dokumenta hipotekore.Per me shume informacion ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %