Ju jeni vizitori 4173974

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qera, 21 Djetori
 • ID790d5100-0000-0500-0000-0000028c6135
  Full Screen
  • ID790d5100-0000-0500-0000-0000028c6135%1/5
  • ID790d5100-0000-0500-0000-0000028c6137%2/5
  • ID790d5100-0000-0500-0000-0000028c6136%3/5
  • ID790d5100-0000-0500-0000-0000028c6138%4/5
  • ID790d5100-0000-0500-0000-0000028c6139%5/5
  1/5
  ID790d5100-0000-0500-0000-0000028c6135
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 292
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Frederik Shiroka"
  • Zona e brendshme: 108 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne zonen e 21 Djetorit, mbrapa kolegjit turk 'Mehmet Akif'. Ndodhet ne katin e shtate te nje ndertese te re me dy ashensore. Ka dy dhoma gjumi, nje sallon, nje kuzhine, nje ballkon dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mirestrukturuar ne 108 m2 dhe i arreduar ne menyre bashkekohore. Orientimi eshte Jug-Perendim, gje e cila mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites.
  Per me shume informacione, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 108.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esad Hysaj
  Telefone: +355672030827
  email: esad.hysaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta