Ju jeni vizitori 4573413

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Godine per ekspozitor me qira ne Qafe-Kashar
 • 43.JPG
  Full Screen
  • 43.JPG%1/27
  • 34.JPG%2/27
  • 9.JPG%3/27
  • 10.JPG%4/27
  • 6.JPG%5/27
  • 7.JPG%6/27
  • 8.JPG%7/27
  • 40.JPG%8/27
  • 11.JPG%9/27
  • 14.JPG%10/27
  • 15.JPG%11/27
  • 21.JPG%12/27
  • 23.JPG%13/27
  • 25.JPG%14/27
  • 24.JPG%15/27
  • 17.JPG%16/27
  • 31.JPG%17/27
  • 32.JPG%18/27
  • 33.JPG%19/27
  • 37.JPG%20/27
  • 41.JPG%21/27
  • 42.JPG%22/27
  • photo 1.JPG%23/27
  • photo 2.JPG%24/27
  • photo 3.JPG%25/27
  • photo 4.JPG%26/27
  • photo 5.JPG%27/27
  1/27
  43.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 141
  • Tipi i prones: Kompleks komercial
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Qafe Kashar, prane Megatek
  • Zona e brendshme: 550 m²
  • Mbulim zone: 1.650 m²
   • Per qira  2 750 €
 • Detajet e prones

  Jepet godine e re me qira ne Qafe Kashar per qellim Show Room-i, Qendra Bankash, Fondacionesh dhe seli te tjera biznesesh. Godina perbehet nga 3 kate, aktualishte jepet me qira kati i III-te por mund te jepen dhe te tre katet njekohesishte. Kati I dhe II jane 1100 metra ne total (550+550 metra per kat) me 20 vende parkimi, ndersa Kati III eshte 550 metra dhe disponon dhe 10 vende parkimi. Cdo kat ka hapesire te pandashme gje qe mundeson qe bizneset t'i japin vet formen dhe numrin zyrave te tyre te ardhshme,po ashtu dhe 2 tualete. Per detaje dhe informacion me teper, jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1650.00 m²
   • Zone interneti 550.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta