Ju jeni vizitori 4677985

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Studio me qira
 • DSCN2612.JPG
  Full Screen
  • DSCN2612.JPG%1/6
  • DSCN2607.JPG%2/6
  • DSCN2609.JPG%3/6
  • DSCN2608.JPG%4/6
  • DSCN2610.JPG%5/6
  • DSCN2611.JPG%6/6
  1/6
  DSCN2612.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 173
  • Tipi i prones: Studio
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 45 m²
   • Per qira  95 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira vjetore nje studio me nje hapesire prej 45 m2 .
  Apartamenti esht i mobiluar dhe eshte i pozicionuar vetem pese minuta large detit.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 45.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta